Kiss József. Ünnepnapok. Bp., 1888, Révai. Kiadói aranyozott egészvász... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Bucher/Bucher-Judaica~1500017/Kiss-Jozsef-Unnepnapok-Bp-1888-Revai-Kiadoi-aranyozott-egeszvaszon-kotes-aranyozott-l~II2666570
2666570
17170
420
Books: Judaica
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Kiss József. Ünnepnapok. Bp., 1888, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, szakadt előzéklapok.
: tg