https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 44

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1883 Tisza-Eszlár. (Napi értesitő.) A Tisza-eszlári bűnper végtárgyalása alkalmából. Gyorsirói felvétel nyomán kiadja a ,,Nyirvidék szerkesztősége. A szerkesztésért felelős: Jóba Elek. 2-28. sz. A Tisza-eszlári bűnper végtárgyalása alkalmából. Gyorsirói felvétel nyomán kiadja a ,,Nyirvidék szerkesztősége. A szerkesztésért felelős: Jóba Elek. 1-29. sz. Nyiregyháza, 1883. Piringer és Jóba ny. Hiányok: Első szám címlap kivételével nagyrészt hiányzik, második szám hiányzik. Néhány lap sérült, egy két lapon szöveget is réintő hiányok, Modern félvászon kötésben
17168.

1883 Tisza-Eszlár. (Napi értesitő.) A Tisza-eszlári bűnper végtárgyalása alkalmából. Gyorsirói felvétel nyomán kiadja a ,,Nyirvidék" szerkesztősége. A szerkesztésért felelős: Jóba Elek. 2-28. sz. A Tisza-eszlári bűnper végtárgyalása alkalmából. Gyorsirói felvétel nyomán kiadja a ,,Nyirvidék" szerkesztősége. A szerkesztésért felelős: Jóba Elek. 1-29. sz. Nyiregyháza, 1883. Piringer és Jóba ny. Hiányok: Első szám címlap kivételével nagyrészt hiányzik, második szám hiányzik. Néhány lap sérült, egy két lapon szöveget is réintő hiányok, Modern félvászon kötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
EUR
,
105,88
USD
Zahl der Gebote:
3
[Johannes Buxtorf/Johannes Buxtorfius (1564-1629)] Johannix Buxtorfi Lexicon Hebraicum et Chaldaicum: complectens omnes voces, tam primas, quam Derivates, quae in Sacris Bibliis, Hebrea & ex parte caldaeâ linguâ scriptis, extant. Basiliae [Basel], 1655., Johannes König, 38 sztl.+976-1 p.+12 sztl. lev. Korabeli pergamen-kötésben, sérült borítóval és sérült kötéssel, kijáró lapokkal, foltos lapokkal, a címlap kijár, rajta lyuk, a lapokon aláhúzásokkal, a hátsó szennylapon latin nyelvű autográf bejegyzéssel, megviselt állapotban. / [Johannes Buxtorf/Johannes Buxtorfius (1564-1629)] Johannix Buxtorfi Lexicon Hebraicum et Chaldaicum: complectens omnes voces, tam primas, quam Derivates, quae in Sacris Bibliis, Hebrea & ex parte caldaeâ linguâ scriptis, extant. Basiliae [Basel], 1655., Johannes König, 38 sztl.+976-1 p.+12 sztl. lev. Parchment-binding, with damaged cover and damaged binding, some pages coming out, spotty pages, hole on the title page and it is coming out, underlines in the text, with Latin language notice in the back endpaper, in poor condition.
17169.

[Johannes Buxtorf/Johannes Buxtorfius (1564-1629)] Johannix Buxtorfi Lexicon Hebraicum et Chaldaicum: complectens omnes voces, tam primas, quam Derivates, quae in Sacris Bibliis, Hebrea & ex parte caldaeâ linguâ scriptis, extant. Basiliae [Basel], 1655., Johannes König, 38 sztl.+976-1 p.+12 sztl. lev. Korabeli pergamen-kötésben, sérült borítóval és sérült kötéssel, kijáró lapokkal, foltos lapokkal, a címlap kijár, rajta lyuk, a lapokon aláhúzásokkal, a hátsó szennylapon latin nyelvű autográf bejegyzéssel, megviselt állapotban. / [Johannes Buxtorf/Johannes Buxtorfius (1564-1629)] Johannix Buxtorfi Lexicon Hebraicum et Chaldaicum: complectens omnes voces, tam primas, quam Derivates, quae in Sacris Bibliis, Hebrea & ex parte caldaeâ linguâ scriptis, extant. Basiliae [Basel], 1655., Johannes König, 38 sztl.+976-1 p.+12 sztl. lev. Parchment-binding, with damaged cover and damaged binding, some pages coming out, spotty pages, hole on the title page and it is coming out, underlines in the text, with Latin language notice in the back endpaper, in poor condition.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
EUR
,
88,24
USD
Zahl der Gebote:
0
Kiss József. Ünnepnapok. Bp., 1888, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, szakadt előzéklapok.
17170.

Kiss József. Ünnepnapok. Bp., 1888, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, szakadt előzéklapok.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Zsidó közösségek öröksége. Szerk. és a bevezető tanulmányt írta: Toronyi Zsuzsanna. Magyar Zsidó Levéltári Füzetek 7. Bp., 2010., Magyar Zsidó Levéltár. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17171.

Zsidó közösségek öröksége. Szerk. és a bevezető tanulmányt írta: Toronyi Zsuzsanna. Magyar Zsidó Levéltári Füzetek 7. Bp., 2010., Magyar Zsidó Levéltár. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
1
Raab Ferenc: A komáromi zsidók múltja és jelene. Komarno, 2000,KT Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17172.

Raab Ferenc: A komáromi zsidók múltja és jelene. Komarno, 2000,KT Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
4
Keller, R. Sharon ed.: The Jews in literature and art. Köln, 1992. Könemann. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval 384p.
17173.

Keller, R. Sharon ed.: The Jews in literature and art. Köln, 1992. Könemann. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval 384p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
2
Witness to a jewish century. Photographs and life histories from Central and Eastern Europe. Gazdag képanyaggal, interjúkkal, közte Kinszki Judittal, Kinszki Imre (1901-1945) fotográfus lányával, hn., én., Cenrope.org., 51 p.
17174.

Witness to a jewish century. Photographs and life histories from Central and Eastern Europe. Gazdag képanyaggal, interjúkkal, közte Kinszki Judittal, Kinszki Imre (1901-1945) fotográfus lányával, hn., én., Cenrope.org., 51 p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
12
Németh László-Paksy Zoltán: Együttélés és kirekesztés. Zsidók Zala megye társadalmában. 1919-1945. Zalai Gyűjtemény 58. Zalaegerszeg, 2004., Zala Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés.
17175.

Németh László-Paksy Zoltán: Együttélés és kirekesztés. Zsidók Zala megye társadalmában. 1919-1945. Zalai Gyűjtemény 58. Zalaegerszeg, 2004., Zala Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
1
Zwischen Ost und West. Galizische Jugend und Wien. Hrsg. von Gabriele Kohlbauer-Fritz im Auftrag des Jüdischen Museums Wien. Wien,2000,Jüdisches Museum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17176.

Zwischen Ost und West. Galizische Jugend und Wien. Hrsg. von Gabriele Kohlbauer-Fritz im Auftrag des Jüdischen Museums Wien. Wien,2000,Jüdisches Museum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Somodi Henrietta: Zsidók Bács-Kiskun megyében. Bp., 2001., Makkabi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17177.

Somodi Henrietta: Zsidók Bács-Kiskun megyében. Bp., 2001., Makkabi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
3
Zsidó kultúrtörténeti emlékek Fejér megyében. Relics of Jewish Cultural History in County Fejér. Székesfehérvár, 2004., Szent István Király Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 700 példányban.
17178.

Zsidó kultúrtörténeti emlékek Fejér megyében. Relics of Jewish Cultural History in County Fejér. Székesfehérvár, 2004., Szent István Király Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 700 példányban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
1
Matteo Luigi Napolitano: Budapest igazai. A soá és a vatikáni diplomaták. Bp., 2014., Szent István Társulat.  Kiadói papírkötésben
17179.

Matteo Luigi Napolitano: Budapest igazai. A soá és a vatikáni diplomaták. Bp., 2014., Szent István Társulat. Kiadói papírkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse