Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 198

15629.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,18
A mi forradalmunk. Szerk.: Földes Anna, és Mihályi Gábor. Európai kulturális füzetek 22. sz. Bp., 2006, Új Világ Kiadó. Kiadói papírkötés.
15630.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vegyes szocialista propaganda füzet, 3 db:    A Magyar Forradalmi Munkás-Paraszt kormány nyilatkozata a legfontosabb feladatokról. 1957. jan. 6. Bp., 1957., Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Kiadói papírkötés.;   A magyar belügyminisztérium közlése a MAORT szabotázs ügyéről. Bp., 1948., Athenaeum. Papírkötésben, szakadt borítóval.;   Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben I köt. Bp., én., Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés;
15631.

Rufpreis:
1 000 HUF
15632.

Rufpreis:
1 000 HUF
Geréb József: A római kultúra legjelentősebb vonásai. Bp., 1917. Franklin Társulat. Kiadói félvászon kötésben+ Suetonius: Nero. fordította: Révay József. Bp., é.n. Kultúra Könyvkiadó és Nyomda. Kissé kopott kiadói kartonált papírkötésben.
15633.

Rufpreis:
1 200 HUF
Magyar szabadság. Bethlen Miklós önéletírása. II. Rákóczi Ferenc emlékezései és vallomásai. Széchenyi István 1848-as naplója. Bp., 1942, Officina. Kiadói félvászon-kötés, pótolt gerinccel, kissé kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal, a Szalay-Berzeviczy család nemesi címeres ex librisével.
15634.

Rufpreis:
1 000 HUF
15635.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Grősz József és társai bűnpere. Bp., 1951, Szikra, 336 p.+8 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói papírkötés, a borítószéleken szakadásokkal, kis sérülésekkel,  Grősz József kalocsai püspököt és több más egyházi vezetőt 1951-ben letartóztatták, majd összeesküvés vádjával bíróság elé állították és tizenöt év börtönre ítélték.
15636.

Rufpreis:
1 000 HUF
Krahulcsán Zsolt: Pártállambiztonság. Arcképek a Kádár titkosszolgálatából. Bp., 2020., Nemzeti Emlékezet Bizottsága. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15637.

Rufpreis:
1 600 HUF
Richard Happer: 365 reasons to proub to be Scottish. Magical moments in Scotlands History. London, 2013., Portico Books. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés
15638.

Richard Happer: 365 reasons to proub to be Scottish. Magical moments in Scotland's History. London, 2013., Portico Books. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés

Rufpreis:
2 000 HUF
Erba Odescalchi Sándor Herceg: Testamentum I-II. köt. Életem regénye. Bp., 1991., Dovin. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.
15639.

Rufpreis:
1 200 HUF
15640.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF