Geréb József: A római kultúra legjelentősebb vonásai. Bp., 1917. Frank... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/420/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1500007/Gereb-Jozsef-A-romai-kultura-legjelentosebb-vonasai-Bp-1917-Franklin-Tarsulat-Kiadoi-f~II2653292
2653292
15633
420
Books: History
Beschreibung: Geréb József: A római kultúra legjelentÅ‘sebb vonásai. Bp., 1917. Franklin Társulat. Kiadói félvászon kötésben+ Suetonius: Nero. fordÃtotta: Révay József. Bp., é.n. Kultúra Könyvkiadó és Nyomda. Kissé kopott kiadói kartonált papÃrkötésben.
: ra