Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 198

Mario D. Fenyo: Hitler, Horthy and Hungary. German-Hungarian Relations, 1941-1944. New Haven-London, 1972, Yale University Press. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborító ragasztott, a fülrészeket levágták.
15677.

Rufpreis:
3 000 HUF
Karádi Ilona (szerk.): Korai civilizációk Európán kívül. Az ősi indiaiktól Amerika indiánjaiig. Bp., 1991, Larousse-Officina Nova. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, tartalomjegyzékben néhány ceruzás jelöléssel.
15678.

Rufpreis:
1 200 HUF
A művészet kezdetei. Az őskor, Egyiptom, Mezopotámia és a prekolumbián Amerika művészete. A művészet története. Fordította: Hegymegi Kiss Áron, Dr. Varga Edith, Dr. Nagy István, Dr. Klimes-Szmik Katalin. Bp., 1990, Corvina. Kiadói műbőr-kötés.
15679.

Rufpreis:
1 600 HUF
Francesco Tiradritti: Reneszánsz a fáraók Egyiptomában. Archaizmus és történeti érzék az Ókori Egyiptomban. Bp., 2008, Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés. + 1 db belépő jegy a kiállításra.
15680.

Rufpreis:
1 400 HUF
Kubányi Ágnes (szerk.): A görögök és Magna Graecia. Felfedezés, feltárás, rekonstrukció. A régészet nagy pillanatai. Bp., 2001, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
15681.

Rufpreis:
1 200 HUF
Rice, David Talbot (Editor): The dark ages. The making of european civilization. London.,1969, Thames and Hudson. Harmadik kiadás. Angol nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
15682.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Nagy Imre: Viharos emberöltő. Szerk.: Vészi János. Szántó László utószavával és a jegyzeteivel. Bp., 2002., Nagy Imre Alapítvány. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott bársony-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15683.

Rufpreis:
1 200 HUF
Évkönyv 2002 X. Magyarország a jelenkorban. Szerk.: Rainer M. János, Standeisky Éva. Bp., 2002., 1956-os Intézet. Kiadói papírkötésben
15684.

Rufpreis:
2 000 HUF
Méray Tibor: Koreai jelentés. Bp., 1953., Szikra. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
15685.

Rufpreis:
1 800 HUF
Ókori lexikon. Szerk.: Pecz Vilmos. II. köt.: M-Zs. Bp.,1904, Franklin. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval.
15686.

Rufpreis:
1 000 HUF
Pauler Gyula: A magyar nemzet története az Árpád-házi királyok alatt. I-II. kötet. Bp., 1985, ÁKV. Reprint kiadás. Kiadói aranyozott műbőr kötésben.
15687.

Rufpreis:
3 000 HUF
Mao Ce-Tung: Beszédek és írások 1956-1974. 264. számozott példány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15688.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF