17681.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Eötvös Károly: Deák Ferencz és családja. I-II. köt. Eötvös Károly Munkái XIII-XIV. Bp., [1905], Révai Testvérek. Kiadói aranyozott, dombornyomott, szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal.