11256. 419. Gelaufene Fernauktion Porzellan
9 000 HUF
9
0 HUF
Zsolnay porcelán modern váza, tervező: Török János, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázhibákkal, belül vízköves, m: 26,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras