Zsolnay búzavirág mintás porcelán mini kaspó, d: 5 cm, m: 5,5 cm, jelz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Zsolnay-buzavirag-mintas-porcelan-mini-kaspo-d-5-cm-m-5-5-cm-jelzett-apro-kopasnyomokka~II2643586
2643586
11257
419
Beschreibung: Zsolnay búzavirág mintás porcelán mini kaspó, d: 5 cm, m: 5,5 cm, jelzett, apró kopásnyomokkal
: nagy_andras