10452.
419. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Wegener '66 jelzéssel: Sárga virág. Akvarell, papír. Jelzett, keret nélkül, 19x9 cm