10451.
419. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Takács jelzéssel: Konstruktív jelenet. Olaj, faros, kopott fakeretben, 26,5×21 cm