10426.
419. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Stubnya J. 1959 jelzéssel: Tavaszi erdő. Olaj, vászon, feltekert állapotban, 58x42cm