10425.
419. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Andre jelzéssel: Hazafelé. Olaj, fémlemez. Dekoratív, sérült üvegezett fa keretben, 18×13 cm.