10513.
419. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Kékkövi jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost. Fa keretben, 27,5x27,5 cm.