10514.
419. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
EMJ jelzéssel: Anya gyermekével. Vegyes technika, kasírozott vászon, 30x40cm, üvegezett keretben.