Bücher: Technik

Zahl der Lose: 32

17213.

Rufpreis:
3 000 HUF
Tribology handbook. Editor by M. J. Neale. London, 1975., Newnes-Butterworths. Angol nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.   A tribológia lényegében a súrlódás, kopás és kenés tudománya.
17214.

Rufpreis:
4 000 HUF
Zeitschrift des Vereines Deutscher Ingenieure. Redakteure (szerk.): Dr. Ing. Th. Peters, Direktor des Vereines, und D. Meyer. Band 52. 1908. Erstes Halbjahr. Berlin, 1908, Selbstverlag des Vereines, 1060 p. (A Német Mérnökök Szövetségének folyóirata, 1908. évi első fél évfolyam, egybekötve). Rengeteg szövegközi, fekete-fehér illusztrációval, illetve kihajtható táblával (műszaki rajzok, keresztmetszetek). Német nyelven. Korabeli, sérült félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón és a gerincen sérülések, ázásnyomok, helyenként sérült, kissé foltos lapok. Röck István és Első Brünni Gépgyár Részvénytársaság bélyegzőkkel.
17215.

Zeitschrift des Vereines Deutscher Ingenieure. Redakteure (szerk.): Dr. Ing. Th. Peters, Direktor des Vereines, und D. Meyer. Band 52. 1908. Erstes Halbjahr. Berlin, 1908, Selbstverlag des Vereines, 1060 p. (A Német Mérnökök Szövetségének folyóirata, 1908. évi első fél évfolyam, egybekötve). Rengeteg szövegközi, fekete-fehér illusztrációval, illetve kihajtható táblával (műszaki rajzok, keresztmetszetek). Német nyelven. Korabeli, sérült félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón és a gerincen sérülések, ázásnyomok, helyenként sérült, kissé foltos lapok. "Röck István és Első Brünni Gépgyár Részvénytársaság" bélyegzőkkel.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
2 db Trabanttal kapcsolatos könyv: Meissner, Franz: Trabant. Hogyan tovább? Ford.: Dr. Buna Béla. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, sérült borítóval és gerinccel. + Preusch, Eberhard: Így gondozd a Trabantodat. Ford.: Boda István. Bp., 1973, Táncsics. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval.
17216.

Rufpreis:
4 000 HUF
Prof. A Riedler, M. F. Gutermuth: Maschinentechnische Excursionen. Berich über die Studienreisen. Der Studirenden der Tech. Hochschule im Studienjahre 1884/85. Königliche Rheinisch-Westphälische Technische Hochschule in Aachen. Aachen, 1886, Selbstverlag (Autogr. Druck von Chr. Höller, Wien), (8) p. + 52 t. (gépek vázlatai, műszaki rajzok). Német nyelven. Kiadói félvászon mappában, kissé foltos, sérült állapotban.
17217.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
17218.

Rufpreis:
1 800 HUF
Boldizsár Tibor (szerk.): Bányászati kézikönyv. I. kötet. Bp., 1956, Műszaki.Kiadói egészvászon kötésben.
17219.

Rufpreis:
1 400 HUF
17220.

Rufpreis:
1 400 HUF
17222.

Rufpreis:
3 000 HUF
Tauber, B. A.: Hegesztőkészülékek és gépek. Ford.: Wittvindits Tibor. Bp., 1954, Nehézipari Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat, 420 p. Számos fekete-fehér ábrával, kihajtható mellékletekkel. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval, intézményi bélyegzőkkel. Megjelent 1000 példányban.
17223.

Rufpreis:
1 400 HUF
17224.

Rufpreis:
1 200 HUF
Javítási kézikönyv Wartburg 353 W Wartburg 1.3 típusú személygépkocsikhoz. 1975-1990. Bp., 1998., Maróti -Godal. Kiadói papírkötés.
17225.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF