15106.
419. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
600 HUF
1,62 EUR, 1,76 USD
Paul Brunton: India titkai. (A search in secret India.) Ford.: Baktay Ervin. Bp.,én., Rózsavölgyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, laza, sérült fűzéssel