15107.
419. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Molnár Gábor-Hegyi Margit: Négy hágó sziklavadonában. Bp.,1970,Szépirodalmi. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.