Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 38

17150.

Rufpreis:
5 000 HUF
Alfred Edmund Brehm: Az állatok világa I-IV. Teljesen átdolgozta Dr. Walter Rammner. Bp., 1957-1959, Bibliotheca - Gondolat. Gazdag illusztrációanyaggal. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
17151.

Rufpreis:
2 400 HUF
A népegészségőr könyve. (Bp., 1949, Athenaeum-ny.), 227+(13) p. Második kiadás. Olt Károly népjóléti miniszter előszavával. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány helyen kissé sérült lapszélekkel, hiányzó címlappal.
17152.

Rufpreis:
2 400 HUF
17153.

Rufpreis:
1 400 HUF
Fehér György-Glósz László: Háziállatok boncolása. Bp., 1962., Mezőgazdasági. Második, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 1600 példányban.
17154.

Rufpreis:
3 000 HUF
Vegyes elsősegélynyujtással kapcsolatos tétel, 4 db:   Orovecz Béla-Telbisz Albert: Első segélynyujtás. Bp., 1943., Magyar Vöröskereszt. Nyolcadik kiadás. Kiadói papírkötés, az elülső borító leszakadt, sérült, a borító foltos.;  1910 Kovách Aladár: Az első segítségnyújtás rövid vázlata. Bp., 1910, Budapesti Önkéntes Mentő Egyesület, (Pesti Könyvnyomda Rt.-ny.) Kiadói papírkötés.;  1933 Körmöczi Emil: Az első segitségnyujtás vázlata. Bp., 1933., Merkantil. Kiadói papírkötés.;   1941 Elsősegitségnyujtási ismeretek. Légoltalmi Liga Oktatóképző Tanfolyamának Tansegédletei. Bp., 1941., Légoltalmi Liga Országos Elnöksége. Kiadói papírkötés.;
17155.

Vegyes elsősegélynyujtással kapcsolatos tétel, 4 db: Orovecz Béla-Telbisz Albert: Első segélynyujtás. Bp., 1943., Magyar Vöröskereszt. Nyolcadik kiadás. Kiadói papírkötés, az elülső borító leszakadt, sérült, a borító foltos.; 1910 Kovách Aladár: Az "első segítségnyújtás" rövid vázlata. Bp., 1910, Budapesti Önkéntes Mentő Egyesület, (Pesti Könyvnyomda Rt.-ny.) Kiadói papírkötés.; 1933 Körmöczi Emil: Az első segitségnyujtás vázlata. Bp., 1933., Merkantil. Kiadói papírkötés.; 1941 Elsősegitségnyujtási ismeretek. Légoltalmi Liga Oktatóképző Tanfolyamának Tansegédletei. Bp., 1941., Légoltalmi Liga Országos Elnöksége. Kiadói papírkötés.;

Rufpreis:
2 000 HUF
17156.

Rufpreis:
1 000 HUF
17157.

Rufpreis:
1 000 HUF
17158.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
17159.

Rufpreis:
1 400 HUF
Kubinszky Ernő-Szél György: A kutya. Bp., 1956., Mezőgazdasági. Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
17160.

Rufpreis:
1 600 HUF
Josef Klepesta, Antonín Rükl: Csillagképek atlasza. Ford.: Balázs Lajos. Bp., 1978, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17161.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF