Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 38

Doby Géza: Mezőgazdasági-chemiai gyakorlatok laboratóriumi könyve. Bp., 1941., Rényi Károly. 2 melléklettel. Harmadik kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
17162.

Rufpreis:
1 000 HUF
17163.

Rufpreis:
800 HUF
Dr. Venzmer Gerhard Sorsdöntő hormonok. Bp., é.n. Delta, 203 p. Átkötött foltos félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel.
17164.

Rufpreis:
1 200 HUF
17165.

Rufpreis:
1 800 HUF
Az Uj Idők egészségi kódexe. Szerk.: a szerkesztői üzenetek rovatvezetője. Bp.,1932.,Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza kötéssel.
17166.

Rufpreis:
1 400 HUF
Dr. Nádas Mihály: Önsegély. Tanácsadó a két nem számára. Vényekkel. Alapos és gyors öngyógyításra a gyakorlatban sikeresen kipróbált módok szerint. Bp., é.n., Neuwald Illés Utódai. Kiadói papírkötés, sérült, szétváló állapotban, helyenként foltos.
17167.

Rufpreis:
1 000 HUF
Természetes Élet Könyvtára, 6 füzet. Bp., 1946-1948, Magyar Vegetárius Egyesület. Kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban (közte egy erősebben sérült). + Der Vegetarismus in seiner gesundheitlichen, wirtschaftlichen und ethischen Bedeutung. Dresden, 1938, Verlag für Volksheilkunde. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
17168.

Rufpreis:
1 800 HUF
Weisz Zsigmond, Czeizler Sándor: Fogászati magyarázó szakszótár. Bp., 1923, Fogtechnikusok Országos Szövetsége, 237 p. Egészvászon-kötésben, kopott, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos.
17169.

Rufpreis:
1 200 HUF
9
Dobson Szabolcs: Kirándulások a gyógyszeres terápia múltjában. Bp., 2001., Dictum. Kiadói papírkötés.
17170.

Rufpreis:
800 HUF
A Budapest Fővárosi István Kórház történetének 100 éve. 1885-1985. Szerk.: Balázs Tamás, Ugrin László, Vértes László. Bp., 1985.,(Dabasi Nyomda.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17171.

Rufpreis:
1 000 HUF
Berényi Pál: A kereskedelmi számtan kézikönyve. Bp., 1897., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.
17172.

Rufpreis:
1 600 HUF
Steve Jones: Darwin szelleme. A fajok eredete - mai változatban. Bp., 2003, Typotex. Kiadói kartonált papírkötés.
17173.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF