17154.
419. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Fehér György-Glósz László: Háziállatok boncolása. Bp., 1962., Mezőgazdasági. Második, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 1600 példányban.