Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 39

Bús János-Szabó Péter: Béke poraikra... I.,II.,III. kötet, Dokumentum-emlékkönyv a II. világháborúban a keleti hadműveletek során /a történelmi Magyarország területén/ nyugati hadműveleti területén elesett és nyugati hadifogságban meghalt magyar katonákról és munkaszolgálatosokról, Bp., 1999 Varietas 93 Kft., Bp., 2001 Varietas 93 Kft., Bp., 2013, Zrínyi Kiadó, Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban
16558.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Állambiztonsági ismeretek. Az állambiztonsági operatív munka alapjai és titkos nyomozati (operatív) eszközei. 1-3. köt. Szerk.: Gergely Attila. Bp., 1975., BM Tanulmányi és Propaganda Csoportfőnökség, 100+1; 137+7; p.  Megjelent 1000 (ez a 649. számú példány), 700 (ez a 649. számú példány), és 700 (ez a 649. számú példány) sorszámozott példányban.
16559.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
20
Dr. Csonkaréti Károly, Benczúr László: Haditengerészek és folyamőrök a Dunán. A Császári (és) Királyi Haditengerészet Dunaflottillájától a Magyar Királyi Honvéd Folyamerőkig (1870-1945). Bp., (1991), Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen apró sérüléssel. Dr. Csonkaréti Károly, a könyv egyik szerzője által DEDIKÁLT példány.
16560.

Rufpreis:
2 400 HUF
16561.

Rufpreis:
5 000 HUF
16562.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
16563.

Rufpreis:
4 000 HUF
Pataky Iván, Rozsos László, Sárhidai Gyula: Légi háború Magyarország felett. II. köt. Bp., 1992, Zrínyi Kiadó, 361+(2) p. Számos fekete-fehér fotóval. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16564.

Rufpreis:
3 000 HUF
Winston S: Chruchill: Die Weltkrisis 1916/1918. Band I. Zürich-Leipzig-Wien,én.,Amalthea-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, beragasztott fekete-fehér képekkel (kivágások.)
16566.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
16567.

Rufpreis:
2 000 HUF
Domokos György: Ottavio Baldigara. Egy itáliai várfundáló mester Magyarországon. Bp., 2000. Balassi. Kiadói papírkötésben 158p.
16568.

Rufpreis:
2 400 HUF
Oltványi László: Harcok Dél-Budapesten 1956. Washington-New York-München, 1981, Magyar Szabadságharcos Szövetség-a volt Magyar Politikai Foglyok Szövetsége-Nemzetőr. 233p. Első kiadás, emigráns kiadás! Néhány fekete-fehér képpel, ábrával illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói kissé szakadt és foltos védőborítóval, egy lapon intézményi bélyegzővel, egy másik lapon ceruzás jelöléssel.
16569.

Rufpreis:
2 400 HUF
16570.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF