Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 39

Simon Lajos: Keretlegény voltam. Szinnai Tivadar előszavával, Bp., 1948, a szerző kiadása, kissé kopott papírkötésben
16583.

Rufpreis:
2 000 HUF
Vargyai Gyula: A vezérkar szerepe a katonai és politikai döntésekben Magyarországon 1919-1944, Történelemtanári Füzetek VI. Bp., 1944, az Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kara és a Magyar Történelmi Társulat Tanári Tagozata kiadványa, kiadói papírkötésben
16584.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kossa István: Dunától a Donig. Bp., 1984, Kossuth. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
16585.

Rufpreis:
800 HUF
16586.

Rufpreis:
1 000 HUF
16587.

Rufpreis:
1 000 HUF
Horváth Árpád: A hadirepülés évszázada. Bp., 1968., Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
16588.

Rufpreis:
1 000 HUF
16589.

Rufpreis:
1 000 HUF
Houguel Iván-Móré Attila-Tamás Gábor-Tölgyesi Ernő: Kiképzési kézikönyv a polgári fegyveres őrségek számára. Bp., 1983., BM Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
16590.

Rufpreis:
1 000 HUF
16
16591.

Rufpreis:
1 200 HUF
Závodi Szilvia (szerk.): A Hadtörténeti Múzeum értesítője 16. Bp., 2016. Hadtörténeti Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16592.

Rufpreis:
1 200 HUF
Ungváry Krisztián (szerk.): Budapesti Negyed: Budapest ostroma. 2000. VIII. évf. 3-4. szám. Szerk.:. Bp., 2000, Budapesti Negyed Szerkesztősége. Kiadói papírkötés.
16593.

Rufpreis:
1 200 HUF
16594.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF