Szüle Mihály: Nyaraljon a Sing-Singben; Egy bolond százat csinál. (Egy... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000022/Szule-Mihaly-Nyaraljon-a-Sing-Singben-Egy-bolond-szazat-csinal-Egy-kotetben-New-York-196~II2649257
2649257
17504
419
Beschreibung: Szüle Mihály: Nyaraljon a Sing-Singben; Egy bolond százat csinál. (Egy kötetben). New York, 1960, Duna. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.
: karap_norbert