Fekete István: Csend. 21 nap. Kisregények és elbeszélések. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1972, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban.