Porzellan

Zahl der Lose: 358

Capodimonte art deco táncos porcelán szobor, kézzel festett, jelzett, sérült 8 cm
11508.

Rufpreis:
3 000 HUF
Fedeles levesestál, matricás virágos díszítménnyel, porcelán, jelzés nélkül, erősen kopott, 34x21x18 cm
11509.

Rufpreis:
2 000 HUF
Elsőáldozó reggeliző csésze, matricás porcelán, jelzett, Bavaria, hibátlan, 19x8,5cm
11510.

Rufpreis:
5 000 HUF
Német porcelán labdázó puttók. Fehér mázas/részben kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 19 cm
11511.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Gustav Klimt reggeliszó két személyes kávés csésze készlet. Díszdobozban. Matricás, jelzett, hibátlan.
11512.

Rufpreis:
3 000 HUF
Puttós gyertyatartó, fehér mázas fajansz, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 18 cm
11513.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Gräfenthal német porcelán őz pár, irizáló, eozin-szerű mázzal. Jelzett, kopásnyomokkal, 10,5x9,5x5,5 cm
11514.

Rufpreis:
2 000 HUF
Karlsbad cseh porcelán baba teás készlet, 5 személyes (kanna, kiöntő, cukortartó, csészék, tányérok). Kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, az egyik csésze sérült, javított.
11515.

Rufpreis:
6 000 HUF
Virágmintás fajansz kancsó, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 19,5 cm
11516.

Rufpreis:
4 000 HUF
14
Terebess kínai mintás porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 32x24 cm
11517.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF