11514. 418. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
0 HUF
Gräfenthal német porcelán őz pár, irizáló, eozin-szerű mázzal. Jelzett, kopásnyomokkal, 10,5x9,5x5,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert