https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 297

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Asszonyi Tamás (1942-) 1972. SZOT Díj 1972 kétoldalas bronz díjérem, eredeti kissé kopottas tokban (~86-88mm) T:1
30831.

Asszonyi Tamás (1942-) 1972. "SZOT Díj 1972" kétoldalas bronz díjérem, eredeti kissé kopottas tokban (~86-88mm) T:1

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Asszonyi Tamás (1942-) 1972. Barátság olajvezeték 1962-1972 - 10 év jelzetlen egyoldalas Br emlékérem pár dísztokban (72,5mm) T:1-
30832.

Asszonyi Tamás (1942-) 1972. "Barátság olajvezeték 1962-1972 - 10 év" jelzetlen egyoldalas Br emlékérem pár dísztokban (72,5mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Asszonyi Tamás (1942- ) DN Kiváló Propaganda Munkáért / KISZ Budapesti Bizottsága kétoldalas, öntött bronz plakett (80mm) T:2
30833.

Asszonyi Tamás (1942- ) DN "Kiváló Propaganda Munkáért / KISZ Budapesti Bizottsága" kétoldalas, öntött bronz plakett (80mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Asszonyi Tamás (1942-) DN JP AT Br emlékérem (42,5mm) képkeretbe rögzítve, hátoldalán támasztóval (102x102mm) T:1-
30834.

Asszonyi Tamás (1942-) DN "JP AT" Br emlékérem (42,5mm) képkeretbe rögzítve, hátoldalán támasztóval (102x102mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
1
Bartos Endre (1930-2006) 1985. Dr. Bitó István 1928-1985 egyoldalas Br emlékérem dísztokban (125mm) T:1-
30835.

Bartos Endre (1930-2006) 1985. "Dr. Bitó István 1928-1985" egyoldalas Br emlékérem dísztokban (125mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
1
Bartos Endre (1930-) 1998. 150 év Nemzetközi Bélyegkiállítás Budapest / Than Mór 1828-1899 Br emlékplakett (112mm) T:1-
30836.

Bartos Endre (1930-) 1998. "150 év Nemzetközi Bélyegkiállítás Budapest / Than Mór 1828-1899" Br emlékplakett (112mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 500 HUF
17,57
EUR
,
19,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1928. Ady Endre emlékének a ,,Nyugat / ,,Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse Br emlékérem (65mm) T:2 Hungary 1928. The Nyugat for the Memory of Endre Ady Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (65mm) C:XF HP 986.
30837.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1928. "Ady Endre emlékének a ,,Nyugat'' / ,,Repülj hajóm..... Rajtad a holnap hőse'' " Br emlékérem (65mm) T:2 Hungary 1928. "The 'Nyugat' for the Memory of Endre Ady" Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (65mm) C:XF HP 986.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
EUR
,
32,35
USD
Zahl der Gebote:
1
Berán Lajos (1882-1943) 1923. Petőfi születésének 100. évfordulója plakettjének nagyméretű, öntött másolata(?) (156mm) T:2-
30838.

Berán Lajos (1882-1943) 1923. "Petőfi születésének 100. évfordulója" plakettjének nagyméretű, öntött másolata(?) (156mm) T:2-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Blaskó János (1945-) 1985. Salgótarján / Magyarország - Csehszlovákia Államközi Bélyegkiállítás Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30839.

Blaskó János (1945-) 1985. "Salgótarján / Magyarország - Csehszlovákia Államközi Bélyegkiállítás" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
13
Bogár Lívia (1957-) 1984. 1869 - Soproni Városszépítő Egyesület bronz emlékérem (50mm) T:1-
30840.

Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület" bronz emlékérem (50mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Bogár Lívia (1957-) 1985. Városunk felszabadulásának emlékére 1945-1985 / Nagykanizsa város Tanácsa Br emlékérem plombált, kissé sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:1-
30841.

Bogár Lívia (1957-) 1985. "Városunk felszabadulásának emlékére 1945-1985 / Nagykanizsa város Tanácsa" Br emlékérem plombált, kissé sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Bognár György (1944-) 1984. MÉE Nógrád megyei szervezete / Salgótarján felszabadulásának 40. évfordulója Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo ST4
30842.

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Nógrád megyei szervezete / Salgótarján felszabadulásának 40. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo ST4

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
2

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse