Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 297

Lapis András (1942-) 1979. Az ár betört! 1879 Március 12 éjfél után 2 óra - Száz évvel ezelőtt pusztította el a várost a Tisza - Szeged Megyei Városi Tanács kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30927.

Lapis András (1942-) 1979. "Az ár betört! 1879 Március 12 éjfél után 2 óra - Száz évvel ezelőtt pusztította el a várost a Tisza - Szeged Megyei Városi Tanács" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1-

Rufpreis:
1 000 HUF
Lapis András (1942- ) 1983. Radnóti Gimnázium 30 éves évforduló 1953-1983 Szeged kétoldalas, öntött bronz emlékérem (79mm) T:1-
30928.

Lapis András (1942- ) 1983. "Radnóti Gimnázium 30 éves évforduló 1953-1983 Szeged" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (79mm) T:1-

Rufpreis:
6 000 HUF
Lapis András (1942- ) 1983. Somogyi Károly könyvtáralapító 1811-1888 / 100 éves a Szegedi Somogyi Könyvtár 1883-1983 kétoldalas, öntött bronz emlékérem (78mm) T:1-
30929.

Lapis András (1942- ) 1983. "Somogyi Károly könyvtáralapító 1811-1888 / 100 éves a Szegedi Somogyi Könyvtár 1883-1983" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (78mm) T:1-

Rufpreis:
6 000 HUF
Lapis András (1942-) 1987. MÉE Székesfehérvár - A magyarhoni vitorláshajózók első földkörüli útjának emlékére / Szent Jupát - Fa Nándor, Gál József Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SF7
30930.

Lapis András (1942-) 1987. "MÉE Székesfehérvár - A magyarhoni vitorláshajózók első földkörüli útjának emlékére / Szent Jupát - Fa Nándor, Gál József" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SF7

Rufpreis:
1 400 HUF
Lapis András (1942-) 1988. Szegedi Somogyi Károly könyvtár avatásának 100. évfordulója bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
30931.

Lapis András (1942-) 1988. "Szegedi Somogyi Károly könyvtár avatásának 100. évfordulója" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-

Rufpreis:
800 HUF
Lazarovszky László 1986. Kaposvár vára / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja 1986 kétoldalas Br emlékérem (50mm) T:1- Adamo KE43
30932.

Lazarovszky László 1986. "Kaposvár vára / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja 1986" kétoldalas Br emlékérem (50mm) T:1- Adamo KE43

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Lazarovszky László 1986. Zalavár vára / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja 1986 kétoldalas bronz emlékérem (50mm) T:1- Adamo KE42
30933.

Lazarovszky László 1986. "Zalavár vára / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja 1986" kétoldalas bronz emlékérem (50mm) T:1- Adamo KE42

Rufpreis:
6 000 HUF
Lazarovszky László 1987. Somogyvár vára / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja 1987 kétoldalas bronz emlékérem (50mm) T:1-,2 kis patina Adamo KE46
30934.

Lazarovszky László 1987. "Somogyvár vára / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja 1987" kétoldalas bronz emlékérem (50mm) T:1-,2 kis patina Adamo KE46

Rufpreis:
3 000 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 1990. Magyar Külkereskedelmi Bank 1950-1990 / Hungarian Trade Foreign Bank jelzett Ag emlékérem (35,96g/0.925/42,5mm) T:3 ph., ü., karc
30935.

Lebó Ferenc (1960-) 1990. "Magyar Külkereskedelmi Bank 1950-1990 / Hungarian Trade Foreign Bank" jelzett Ag emlékérem (35,96g/0.925/42,5mm) T:3 ph., ü., karc

Rufpreis:
7 500 HUF
20,27
22,06
Lebó Ferenc (1960-) 1992. Hungarian Telecommunications Company Limited / Budapest Lánchíd + Europa Telecom, 1992.október 12-17 / Hősök Tere Ag emlékérem pár dísztokban (31,35g és 31,34g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP), patina
30936.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Hungarian Telecommunications Company Limited / Budapest Lánchíd" + "Europa Telecom, 1992.október 12-17 / Hősök Tere" Ag emlékérem pár dísztokban (31,35g és 31,34g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP), patina

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Lebó Ferenc (1960-) 1992. Expo 92 Sevilla - Magyarország / Európában, Európáért aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1
30937.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Expo '92 Sevilla - Magyarország / Európában, Európáért" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1

Rufpreis:
1 200 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 1992. Európában, Európáért / Magyarország - Sevilla Expo 1992 aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1-
30938.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Európában, Európáért / Magyarország - Sevilla Expo 1992" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1-

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF