12841.
418. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Pápa város ostroma. 1597-es metszet alapján XIX. században festett akvarell. Vászonra kasírozva, szakadásokkal 60x48 cm