Jelzés nélkül: Gyureösi (Gyűreösy, Győrőssy) Csepreghy nemesi család c... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Historische-Dokumenten-Handschriften~500019/Jelzes-nelkul-Gyureosi-Gyureosy-Gyorossy-Csepreghy-nemesi-csalad-cimere-Tempera-papC3~II2636183
2636183
12840
418
Historical documents, manuscripts
Beschreibung: Jelzés nélkül: Gyureösi (Gyűreösy, Győrőssy) Csepreghy nemesi család címere. Tempera, papír. Sérült. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 30×21 cm
: pk