10901.
418. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 600 HUF
XVIII. sz. utolsó harmada Robert Bénard (1734-1777): Art Militaire des Turcs, Artillerie, Suppl. Pl. 3., rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 22x35 cm