10900.
418. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
XVIII. sz. utolsó harmada Robert Bénard (1734-1777): Argenteur, Pl. II.,rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 22x35 cm