10537.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 500 HUF
25,68 EUR, 27,94 USD
Ligeti V jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. 60,5×50,5 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.