10536.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Kassai Varga jelzéssel, XX. sz. első fele/közepe: Libapásztorlány. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm