10697.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 400 HUF
11,89 EUR, 12,94 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. első felében működött festő alkotása: Cicák. Olaj, vászon, sérült. 42×47 cm