10698.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Jelzés nélkül: Elegáns bécsi enteriőr, 1944. Akvarell, papír. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fa kereteben, 30,5×42,5 cm.