Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Csendélet. Olaj, vászon. Kissé sérül... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-XX-sz-elso-fele-Csendelet-Olaj-vaszon-Kisse-serult-Dekorativ-fakeret~II2639685
2639685
10733
418
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Csendélet. Olaj, vászon. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 27x35 cm
: pk