10734.
418. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Jelzés nélkül: Alpesi jelenet. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fakeretben. 17,5x21 cm