Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2633309
10748
418
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Vízparti táj, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 31×38,5 cm
2633345
10749
418
Jelzés nélkül: Szürrealista csendélet. Olaj, vászon. 40X30 cm. Dekoratív fakeretben
2635150
10750
418
Jelzés nélkül: Aratás. Olaj, vászon. 50x60 cm. Sérült fakeretben.
2630948
10751
418
Jelzés nélkül: Gyümölcsszedő nő. Sérült intarzia kép, sérült fakeretben, 44x25 cm 2630952
10752
418
Jelzés nélkül: Olasz család. Olaj, fa, sérült keretben, 10x14 cm 2630953
10753
418
Jelzés nélkül: Olasz borozó. Olaj, fa,SÉRÜLT, sérült keretben, 14x10 cm 2632871
10754
418
4800
Jelzés nélkül: Lengyel festő: Tengerpart csónakokkal. Olaj, farost. Dekoratív keretben. 14x16cm 2632882
10755
418
Ismeretlen lengyel festő 1985: Téli táj. Olaj, farost, jelzett, keretezett. 59x79cm 2632876
10756
418
4800
Ismeretlen lengyel festő: Fák. Olaj, farost. Jelzés nélkül, fakeretben. 17x14,5cm 2632881
10757
418
Jelzés nélkül: Tópart. Olaj, farost, fakeretben. 48x78cm
2632789
10758
418
38000
Jelzés nélkül: Férfi portré. Olaj, vászon, sérült, Sérült keretben, 70x56 cm
2632899
10759
418
Jelzés nélkül: Nyár. Olaj, papír, üvegezett fakeretben. 29x39 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF