Jelzés nélkül: Szürrealista csendélet. Olaj, vászon. 40X30 cm. Dekorat... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Szurrealista-csendelet-Olaj-vaszon-40X30-cm-Dekorativ-fakeretben~II2633345
2633345
10749
418
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Szürrealista csendélet. Olaj, vászon. 40X30 cm. Dekoratív fakeretben
: pk