Jelzés nélkül: Lengyel festő: Tengerpart csónakokkal. Olaj, farost. De... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Lengyel-festo-Tengerpart-csonakokkal-Olaj-farost-Dekorativ-keretben-14x16c~II2632871
2632871
10754
418
4800
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Lengyel festő: Tengerpart csónakokkal. Olaj, farost. Dekoratív keretben. 14x16cm
: pk