10042. 418. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 600 HUF
0 HUF
Bordás Ferenc (1911-1982): Tavaszi virágok. Fametszet, papír, jelzett, számozott (82/100). Üvegezett, kopott fakeretben, hátoldali üveg törött, 39,5×30 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk