Bordás Ferenc (1911-1982): Házak. Fametszet, papír, jelzett, lapon kis... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Bordas-Ferenc-1911-1982-Hazak-Fametszet-papir-jelzett-lapon-kisebb-toresnyomokkal-uveg~II2617898
2617898
10041
418
Beschreibung: Bordás Ferenc (1911-1982): Házak. Fametszet, papír, jelzett, lapon kisebb törésnyomokkal, üvegezett fakeretben, 24×38,5 cm
: pelikán kristóf