Berki Viola (1932-2001): Hódolat az ősöknek. Szitanyomat, papír, jelze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Berki-Viola-1932-2001-Hodolat-az-osoknek-Szitanyomat-papir-jelzett-szamozott-10087-C3~II2602233
2602233
10024
418
5500
Beschreibung: Berki Viola (1932-2001): Hódolat az ősöknek. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (100/87), üvegezett fakeretben, 30×32 cm
: pk
Katalognummer: