Berki Viola (1932-2001): Harcosok (cím nélkül). Szitanyomat, papír, je... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/418/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Berki-Viola-1932-2001-Harcosok-cim-nelkul-Szitanyomat-papir-jelzett-uvegezett-fakeretb~II2602236
2602236
10025
418
5500
Beschreibung: Berki Viola (1932-2001): Harcosok (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×33 cm
: pk