15577.
418. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Dedrle, František: Echo. Prága, 1927, Knihtiskárna Alois Lapácek. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.