Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 28

Turistaság és Alpinizmus folyóirat felső-magyarországi (Felvidék) dupla szám. Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban, 64p.
15565.

Rufpreis:
5 000 HUF
15566.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Játékoskönyv I. köt. Szerk.: Velősí Béla. Gerritsen Vilmos rajzaival. Bp., 1939., Magyar Cserkészszövetség. Szövegközti rajzokkal. Kiadói papírkötés. A címlapon 830. sz. Szt. Ferenc Cserkészcsapat bélyegzéssel.
15567.

Játékoskönyv I. köt. Szerk.: Velősí Béla. Gerritsen Vilmos rajzaival. Bp., 1939., Magyar Cserkészszövetség. Szövegközti rajzokkal. Kiadói papírkötés. A címlapon "830. sz. Szt. Ferenc Cserkészcsapat" bélyegzéssel.

Rufpreis:
2 000 HUF
15568.

Rufpreis:
1 400 HUF
Gál Zoltán: Kiütéssel győzött... Papp László regényes életrajza. Életrajzregények 1. sz. Bp., 1951., Sport, 63 p. Kiadói papírkötés.   Papp László (1926-2003) háromszoros olimpiai bajnok ökölvívó életrajza.
15569.

Rufpreis:
2 000 HUF
Soós András: Gombfutball. (Asztali labdarúgás.) Bp., 1964., Sport. Kiadói papírkötés
15570.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1932-1940 Turisták Lapja 4 száma (1932. dec. XLIV. évf. 12. sz.; 1933. dec. XLV. évf. 12. sz.; 1937. jan. XLIX. 1. sz.; 1940. jan. 52. évf. 1. sz.) Szerk.: Peitler Gyula. Bp., Magyar Turista Egyesület, egy szám elvált a borítótól.
15571.

Rufpreis:
1 000 HUF
15572.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Ládonyi László, Volly György: Egerszegi. Bp., 1993, Trio. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Egerszegi Krisztina (1974- ) többszörös olimpiai-, világ- és Európa-bajnok úszó által DEDIKÁLT példány.
15573.

Rufpreis:
3 000 HUF
Culbertson, Ely: A kontrakt bridzs kék könyve. Magyarra átdolg. Kenedi Sándor. Bp. (1930.) Révai. 254 l. Fűzve, illusztrált kiadói papírborítóval, kopotrt, kissé sérült gerinccel
15574.

Rufpreis:
800 HUF
Paramhansa Swami Maheshwarananda: Jóga. Bp., 1986, Sport. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott, gyűrött borítóval, részben szétvált kötéssel.
15575.

Rufpreis:
800 HUF
15576.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF