17113.
418. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Stekel, Wilhelm: A modern házasság. Ford. és jegyzetekkel ellátta: Dr. Gartner Pál. Bp., [1931], Novák Rudolf és Társa. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.