17112.
418. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Hermann István: Lukács György gondolatvilága. Tanulmány a XX. század emberi lehetőségeiről. Elvek és utak. Bp., 1974, Magvető, 415 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által Sziklai László, a BTK Filozófiai Intézet egykori vezetője részére DEDIKÁLT példány.