17036.
418. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Csérer Gyula: A szobanövények ápolása. Bp., 1923., "Pátria", 68 p. Második, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.